Habil (Selim) Dabinovci - Bota Sot
Habil (Selim) Dabinovci

Perkujtime

E premte, 07 gusht 2020

Habil (Selim) Dabinovci

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 11:03
Habil (Selim) Dabinovci

18.12.1951 -20.07.2019

Sot bëhen një muaj nga vdekja e vëllait , mikut, dhe dajës Habil Dabinovci.

Me mall e përkujtojnë motra me dhëndrin, nipat dhe mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat