Albert (Bedri) Bellopoja - Bota Sot
Albert (Bedri) Bellopoja

Perkujtime

E diel, 22 shtator 2019

Albert (Bedri) Bellopoja

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 00:04
Albert (Bedri) Bellopoja

Tash 11 vite nga ikja jote.

Është vështirë të gjejmë fjalë për të shprehur mallin, dhembjen dhe zbrazësinë që ndjejmë për Ty.

Na le pas me plagën e mungesës tënde. Por të jetosh në zemrat e atyre që i le pas, do të thotë të mos vdesësh kurrë.

Të kujtojnë me mall dhe dashuri të përhershme djali Altini, nëna Hatemja dhe motra Liridona me familje nga Holanda.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test