Xhevdet Isak Rrahmani-Quku - Bota Sot
Xhevdet Isak Rrahmani-Quku

Perkujtime

E hënë, 03 gusht 2020

Xhevdet Isak Rrahmani-Quku

Më: 5 tetor 2019 Në ora: 00:34
Xhevdet Isak Rrahmani-Quku

I dashuri vëlla është vështirë të shkruajmë përkujtimin për ty.

Sot u bën 16 vite që ti ike dhe na le duke të pritur, ti ike në moshën rinore. Ti do të jesh gjithmonë në zemrat tona.

Me mall të kujtojnë: Vëllezërit Samiu me familje nga Gjermania, Bekimi me familje, motrat Fatimja me familje nga Prishtina dhe Naimja, nipat, mbesat dhe mbarë farefisi nga Sibofci i Podujevës

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat