Emine Sahiti - Bota Sot
Emine Sahiti

Perkujtime

E premte, 18 tetor 2019

Emine Sahiti

Më: 7 tetor 2019 Në ora: 09:11
Emine Sahiti

Sot u bën 1 vjet që shkove nga kjo botë dhe na lë me lot në sy, oj nënë.

Thuhet që koha shëron plagët tona, por me vdekjen tënde kuptuam që koha nuk e shëron dhimbjen e mallin për ty.

Ti nënë për neve kurrë nuk je e vdekur, ti jeton përgjithmonë në zemrat dhe kujtimet tona.

Të përkujtojnë me mall: Vajzat Lumnija me familje, Fakia me familje dhe Adilja me bashkëshortin.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test