Mustaf Mustafaj - Bota Sot
Mustaf Mustafaj

Perkujtime

E enjte, 05 dhjetor 2019

Mustaf Mustafaj

Më: 18 tetor 2019 Në ora: 00:16
Mustaf Mustafaj

Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, ndërsa kujtimi për ty do të jetë pjesë e jetës tonë përgjithmonë.

Nuk janë vetëm ditët, muajt dhe vitet por është një jetë e tërë që mall në shpirt do të kemi.

Çdo fjalë është e pakt për ty, forca jonë do të jesh ti dhe na mbanë gjallë krenaria që kishim një baba dhe një bashkëshort si ti.

Të përkujton mbarë familja jote nga Jashanica e Klinës.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat