Roza Nreca Paloka - Bota Sot
Roza Nreca Paloka

Perkujtime

E hënë, 10 gusht 2020

Roza Nreca Paloka

Më: 18 tetor 2019 Në ora: 00:17
Roza Nreca Paloka

Sot i bëre 30 ditë prej që u ndave nga ne duke na lënë të pikëlluar e me lot në sy, Roza.

Të përkujtojnë me mall: Bashkëshorti: Marki, fëmijët: Astriti, Arlinda dhe Ardiana nga Esslingeni i Gjermanisë.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat