Mehdi (Hamit) Lepaja - Bota Sot
Mehdi (Hamit) Lepaja

Perkujtime

E premte, 06 dhjetor 2019

Mehdi (Hamit) Lepaja

Më: 24 tetor 2019 Në ora: 00:05
Mehdi (Hamit) Lepaja)

Një jetë të tërë ia kushtove familjes dhe atdheut.

Gjithmonë punëtor, humanist, e me zemër të madhe, jeton në kujtimet tona dhe veprat e tua, ndikimi i cilave ndjehet edhe sot.

Jemi krenar dhe me fat që të patëm!

I lehtë të qoftë dheu!

Të kujtojnë me mall familja.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat