Ahmet (Malë) Mujaj - Bota Sot
Ahmet (Malë) Mujaj

Perkujtime

E enjte, 09 prill 2020

Ahmet (Malë) Mujaj

Më: 1 dhjetor 2019 Në ora: 00:01
Ahmet (Malë) Mujaj

Bujaria, urtësia, korrektësia dhe besnikëria do jenë gjithmonë të çmuara e paharruara për ne dhe gjithë ata që patën nderin të të njohin.

Të përkujtojmë gjithmonë djemtë: Shefqeti, Vëllaznimi, Kujtimi, Mentori; nipi: Noli.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat