Hisen Rama - Bota Sot
Hisen Rama

Perkujtime

E mërkurë, 12 gusht 2020

Hisen Rama

Më: 2 dhjetor 2019 Në ora: 00:02
Hisen Rama

Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, ndërsa kujtimi për ty do të jetë pjesë e jetës tonë përgjithmonë.

Çdo fjalë është e pakët për ty, forca jonë do të jesh ti dhe na mbanë gjallë. Krenaria që kishim një Baba dhe një bashkëshort si ti.

Të përkujtojmë me mall: Bashkëshortja Tixha, djemtë Alberti, Valenti vajzat Atifeti, Shpresa si dhe rejat, nipat e mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat