Arsim Hamiti

Perkujtime

E premte, 04 dhjetor 2020

Arsim Hamiti

Më: 11 dhjetor 2019 Në ora: 13:24
Arsim Hamiti

6 vite pa Ty i dashur burr dhe baba.

Mungesa e jote nuk plotësohet kurrë.

Që nga ikja jote, aq shumë mall e dhimbje në shpirt kemi, që do të na përcjellë gjithë jetën.

Jemi krenar që patëm një baba dhe bashkëshort si ti.

Asgjë nuk e shuan mallin dhe dashurinë për Ty.


Të kujtojmë me mall dhe dashuri të përherëshme,

Bashkeshortja Bege me djemtë Rezonin dhe Aurelin

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat