ARSIM dhe HYSEN HAMITI - Bota Sot
ARSIM dhe HYSEN HAMITI

Perkujtime

E shtunë, 25 janar 2020

ARSIM dhe HYSEN HAMITI

Më: 11 dhjetor 2019 Në ora: 13:25
Arsim dhe Hysen Hamiti

Koha po ecën e malli për juve rritet përditë. Nuk ju kemi më fizikisht, por ju jeni me neve në secilën frymëmarrje. Kujtimet na mbajnë në jetë e dashuria nuk shuhet kurrë.

Me mallin dhe dashurinë që nuk përshkruhet,

Motrat, Merita dhe Ramizja

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat