Gani Gashi - Bota Sot
Gani Gashi

Perkujtime

E hënë, 03 gusht 2020

Gani Gashi

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 00:03
Gani Gashi

Sot mbushen një vit pa ty, Axha, Daja, Miku, dhe Shoku ynë i dashur. Pas Dimrit të dhimbshëm erdhi Pranvera, por jo si çdoherë. E ne provuam prapë të vinim në Kosovë e të uleshim nën hijen e Arrës, aty ku ti na mblidhje çdo vit, por hija e saj tashmë nuk na freskon, se malli dhe dhimbja që kemi për ty na djegë thellë në shpirt. Me mall dhe dhimbje të pa-përshkruar të kujton Bedrija bashkë me Sylën dhe fëmijët, Besartin e Arbenitën.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat