Lirim (Shaban) Muriqi - Bota Sot
Lirim (Shaban) Muriqi

Perkujtime

E mërkurë, 05 gusht 2020

Lirim (Shaban) Muriqi

Më: 24 dhjetor 2019 Në ora: 00:06
Lirim (Shaban) Muriqi

Ne nuk jemi larg, jemi vetëm nga ana tjetër e udhëtimit

U bënë dy vite që Ylli ynë Lisha, iu bashkua yjeve të tjerë në qiell.

Lish i dashur, qenka rëndë tepër rëndë të shkruhen për Ty, fjalë përkujtimi, ngase Ti u ndave nga Ne në lulen e rinisë, duke na lënë përherë të pikëlluar e me zemra të thyera

Lotët nuk kanë të ndalur, por gjithmonë do të krenohemi që patëm një djalë dhe vëlla fisnik dhe bujar si TY Puna, vepra dhe fjalët do të mbesin gjithmonë udhë rrëfim për ne.

Me shumë mall dhe dashuri të përkujtojnë: Nëna Feridja, vëllezërit: Jetoni, Flakroni, Luani, Motrat: Sultanja, Ardiana, Antiganja, Shpresa.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat