Osman (Kurtesh) Tmava

Perkujtime

E enjte, 04 mars 2021

Osman (Kurtesh) Tmava

Më: 29 dhjetor 2019 Në ora: 00:14
Osman (Kurtesh) Tmava

Vitet po kalojnë shpejt,sot bëhen10 vite pa më të dashurin tonë.

Nuk ju kemi më fizikisht, por ju jeni me neve në secilën frymëmarrje. Kujtimet na mbajnë në jetë e dashuria nuk shuhet kurrë.

Gjithmonë krenarë që të patëm, do jesh shembull i gjithë familjes, do tëjesh gjithmonë në zemrat tona.

Fjalët dhe kujtimet janë të pakta të përshkruajmë Mallin dhe Mungesën tuaj.

Me mall në zemër të kujtojnë:bashkëshortja Arifja, djemtë: Fisniku dhe Ardiani, vajzat:Vjollca, Shqipja dhe Teuta nipat dhe mbesat si dhe gjithë familja Tmava nga Shipoli, Mitrovica.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat