Elhame Krasniqi - Bota Sot
Elhame Krasniqi

Perkujtime

E enjte, 24 shtator 2020

Elhame Krasniqi

Më: 15 janar 2020 Në ora: 14:17
Elhame Krasniqi

Sot, më 15.01.2020 u bë 1 vit nga humbja e me të dashurës sonë.

Ditët po kalojnë ndërsa malli për ty po rritet.

Asgjë nuk e shuan mallin dhe dashurinë për Ty.

Kujtimi për ty do të jetë në mesin tonë përgjithmonë.

Ishe dhe do të mbetesh krenaria e familjes sonë.

Të kujtojmë me mall dhe dashuri të përhershme:

Bashkeshorti Latifi me djemtë Shaipin, Nexhipin, Shefkiun dhe vajzat Lumnijen dhe Besimen si dhe anëtarët tjerë nga familja Krasniqi.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat