Fedaije (Habit) Durmishi

Perkujtime

E hënë, 01 mars 2021

Fedaije (Habit) Durmishi

Më: 7 shkurt 2020 Në ora: 00:13
Fedaije (Habit) Durmishi

Jeta e përditshme, koha që po kalon, dhe sfidat normale që na paraqiten, nuk e zbehin në asnjë moment kujtesën për ty e dashur Dadi. Jeta vazhdon, koha dhe rrethanat ndryshojnë por dashuria për ty nuk zbehet, asnjëherë e dashur mbesë e motër.

Të kujtojnë me mall e dashuri axha Sabiti me djemtë Remi me Melin, Fexhi me Fetin, Fatoni, si dhe nipat Redoni, Olisi, Klevisi dhe Erisi nga Zvicra dhe Podujeva.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat