Fedaije (Habit) Durmishi

Perkujtime

E diel, 28 shkurt 2021

Fedaije (Habit) Durmishi

Më: 7 shkurt 2020 Në ora: 00:18
Fedaije (Habit) Durmishi

Vdekja ishte ajo që të mori dhe të ndau nga ne përgjithmonë. Jetojmë të pikëlluar për mungesën tënde dhe çdo ditë e më shumë e ndjejmë zbrazëtirën që na shkakton humbja jote.

Por, ti gjithmonë gjendesh mes nesh. Ti je një yll që shndritë gjithmonë në qiell, atje ku engjëjt kanë vendin e tyre. Jemi krenar që të kishim aq të madhërishme dhe të dashur. Do mbetesh gjithmonë e pavdekshme në mendjen dhe zemrat tona.

Me dashuri të pakufishme dhe mall të pashuar të përkujtojnë: Prindërit Habiti dhe Xhemiljla, vëllai Nexhati me nusen Blerinen dhe vajzat Lisa dhe Dua, si dhe motrat Liria dhe Lulja me bashkëshortin Kastriotin dhe vajzën Klea.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat