Nikoll (Frrok) Topalli

Perkujtime

E diel, 28 shkurt 2021

Nikoll (Frrok) Topalli

Më: 11 shkurt 2020 Në ora: 13:57
Nikoll (Frrok) Topalli

Vitet kalojnë e malli për Ty nuk shuhet kurrë.

Ishe dhe do të mbetesh i pa harruar në zemrat tona.

Te kujtojne me mall dhe krenari:  Bashkshortja Liza, Djemt, Vajzat, Rejat, Nipat dhe Mbesat.

Pushofsh ne paqe.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat