Demush S. Manaj

Perkujtime

E enjte, 22 tetor 2020

Demush S. Manaj

Më: 4 mars 2020 Në ora: 00:55
Demush S. Manaj

Vitet kalojnë, kalojnë edhe stinet e pranverat, por për ne, vëlla i dashur, qe dy vjet me radhë ka ftohur vetëm dimri në zemrat tona.

Sa e dhimbshme qenka të jetojmë vetëm me kujtimin për ty, vëlla i dashur.

E përkujtojnë përjetë vëllezërit: Xhemajli, Ismeti,Murati , Xhevdeti, motrat, nipat e mbesat dhe mbarë familja nga Kosova, Suedia, Gjermania e Austria.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat