Shaban (Ramë) Muriqi nga Rugova e Pejës

Perkujtime

E enjte, 25 shkurt 2021

Shaban (Ramë) Muriqi nga Rugova e Pejës

Më: 17 mars 2020 Në ora: 00:08
Shaban (Ramë) Muriqi

Sot bëhen 20 vite pa më të dashurin babën tonë

Gjithmonë krenar që të patëm babë, do jesh shembull i gjithë familjes, do të jesh gjithmonë në zemrat tona.

Vdekja jote ndezi dhimbje të madhe në shpirtin tonë, ti ike në përjetësi në kohën kur më së shumti kishim nevojë për ty, por ne fëmijët e tu jemi krenare që patëm një babë si ty.

Fjalët dhe kujtimet janë të pakta të përshkruajmë Mallin dhe Mungesën tuaj.

Me mall në zemër të kujtojnë:bashkëshortja Feridja, djemtë: Jetoni, Flakroni, Luani vajzat: Sultania, Ardiana, Antiganja, e Shpresa. Nipat e mbesat si dhe mbarë familija Muriqi nga Rrugova.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat