Skender ( Xhavit) Alidema

Perkujtime

E mërkurë, 27 janar 2021

Skender ( Xhavit) Alidema

Më: 20 mars 2020 Në ora: 00:05
SKENDER ( XHAVIT) ALIDEMA

I zbrazët është vendi yt, por kudo është e pranishme fjala, këshilla dhe puna jote. Pranvera nuk është e bukur si dikur sa ishe bashkë me ne. Ishe dhe do te mbetesh përgjithmonë shëmbëlltyrë e familjes tonë. Krenohemi që e patëm një baba  e vella si ti. Ike  pa . a thwnw lamtumirw. Si dje, sot edhe neser, kujtimi per ty mbetet i perjetshem,..
Pusho nw paqe

Të përkujtojnë me mall dhe krenari:  Bashkëshortja Sanija, vajzat: Elvisa, Gentiana, djemt: Enisi dhe Genci. Vllëzritë: Hamdija, Munaferi, Bekimi, Naimi, motra Ylberi si dhe nipat dhe mbesat  dhe mbarë familja Alidema nga Pozharani.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat