Gjon Tanushi

Perkujtime

E mërkurë, 27 janar 2021

Gjon Tanushi

Më: 22 mars 2020 Në ora: 00:02
Gjon Tanushi

Sot më 22.3.2020 u bënë 19 vite nga vdekja e babait dhe gjyshit tonë të dashur

Vitet që kalojnë kurrë nuk do ta shuajnë dhimbjen , kujtimin, dashurinë dhe respektin për Ty . Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë , është pjesë e jetës sonë.

Me shumë mall ju kujtojnë:  djemtë , vajza dhe rejat, nipat dhe mbesat si dhe mbar Familja Tanushi nga Fshati Novosella e Epërme (Gjakovë-s) , Zvicra dhe SHBA-ja

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat