TIME (Muriqi) HAKAJ

Perkujtime

E mërkurë, 28 tetor 2020

TIME (Muriqi) HAKAJ

Më: 24 prill 2020 Në ora: 00:05
TIME (Muriqi) HAKAJ

Të përlotur dhe të pikëlluar përkujtojmë nënën dhe gjyshen tonë të dashur që aq shumë e deshëm e na deshi. Shumë e rëndë dita pa zërin tënd kur na flisje me fjalët tua "ruajuni loke nga të këqiat se zoti ju do pastaj më shumë". Këto fjalë dhe sjelljet tua ndaj nesh nuk mund të harrohen kurrë.

Me mall dhe lot në sy të përkujton djali Rrahmani me familje nga fshati Hakaj/Istog dhe Zvicër.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat