Halime Karragjija - Xërxa

Perkujtime

E premte, 23 tetor 2020

Halime Karragjija - Xërxa

Më: 17 maj 2020 Në ora: 00:05
Halime Karragjija - Xërxa

Me 17.05.2020 bëhen gjashtë muaj nga ndarja e më të dashurës sonë

Merita Xërxa- Lipoveci së bashku me familjen përkujton nënë Halime Karragjija - Xërxa

Ishe shembulli im

Ishe heroina ime

Ishe dijamanti im

Ishe nënë mbi të gjitha nënat

Ishe drandafili im pa gjëmba prandaj kujtimi dhe dhembja për ty janë të përheshme.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat