Mehmet dhe Magbule Kurtani - Bota Sot
Mehmet dhe Magbule Kurtani

Perkujtime

E diel, 12 korrik 2020

Mehmet dhe Magbule Kurtani

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 00:03
Mehmet dhe Magbule Kurtani

Jemi krenar që ju pata si prind.

Ju përkujton me mall - djali Afrimi.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat