Anton Oroshi

Perkujtime

E shtunë, 28 nëntor 2020

Anton Oroshi

Më: 13 qershor 2020 Në ora: 00:01
Anton Oroshi

Sot më 13.06.2020 u bënë 1 vit nga vdekja e vëllait tonë të dashur.

Na mungojnë fjalët dhe ngrohtësia jote.

Kishe një zemër të madhe.

Përgjithmonë do të jesh në zemrat tona.

Të kujtojmë me mall: vëllezërit Frroki, Zefi, motra Zoja, nipat Kastrijoti, Vilsoni, mbesat Lajdja, Flora.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat