Avdi Brahim Mulaj

Perkujtime

E premte, 04 dhjetor 2020

Avdi Brahim Mulaj

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 00:08
Avdi Brahim Mulaj

Kaluan tre vite pa ty baba, gjysh, vëlla i dashur dhe i shtrenjti Ynë e akoma nuk mund t’i gjejmë fjalët e duhura për të përkujtuar.

Bujaria dhe fisnikëria jote ishte udhërrëfyesi ynë.

Mungesën tënde nuk arriti ta plotësojë askush, do të mbetesh i paharruar për ne.

Të përkujtojmë më shumë mall dhe dashuri, familjarët nga Lluka e Epërme dhe nga Zvicra.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat