Fatime (Smakaj) Dreshaj

Perkujtime

E enjte, 25 shkurt 2021

Fatime (Smakaj) Dreshaj

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 00:00
Fatime (Smakaj) Dreshaj

Dhimbja dhe malli për ty nuk u shua asnjëherë.

Të kujtojmë çdo ditë, i kujtojmë gjithë ato qaste të mira që i patëm së bashku.

Kujtojmë dashurinë, ngrohtësinë, kujdesin tënd të pamasë që na e dhurove.

Të falënderohem shumë Nënë, për virtytet tua të mira që na i trashëgove.

Gjithmonë do të mbetesh me zemrat dhe kujtimet tona.

Me mall të kujtojnë: Bashkëshorti Selim (Ramë) Dreshaj, i biri Blerimi me bashkëshorten Valdrinen dhe fëmijët Elena dhe Leonardi, bijat Hysnija, Sania, Suzana, Valbona dhe Vlora, nipat Mendimi Edoni Arioni dhe Laurenti.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat