Gjylshahe (Hajdaraj) Lokaj

Perkujtime

E enjte, 25 shkurt 2021

Gjylshahe (Hajdaraj) Lokaj

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 00:01
Gjylshahe (Hajdaraj) Lokaj

Kaloj një vit pa ty nëna jonë. Do të kalojnë edhe vite tjera, por dhimbjen, kujtimin, dashurinë dhe respektin për Ty nuk do ta shuajmë kurrë.

Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, është pjesë e jetës sonë. Urtësia këshillat dhe fjalët tuaja do të na shërbejnë gjatë gjithë jetës . Krenohemi me ty.

Me shumë mall ju kujtojnë: djemtë, vajza dhe rejat, nipat dhe mbesat si dhe mbarë Familja Lokaj nga Sllupi i Deçanit.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat