Smajl (Hysen) Jasiqi

Perkujtime

E enjte, 25 shkurt 2021

Smajl (Hysen) Jasiqi

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 00:01
Smajl (Hysen) Jasiqi

Sot më datën 13 gusht u bë një vit pa ty baba i dashur.

Ende dëgjoj zërin tënd, shohë fytyrën tënde të dashur dhe malli çdo ditë e më shumë shtohet për ty.

Të kujtojmë me shumë mall e dashuri, Haxhi dhe Kumrije Jasiqi.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat