Zahrie Gashi Idrizi

Perkujtime

E premte, 05 mars 2021

Zahrie Gashi Idrizi

Më: 29 gusht 2020 Në ora: 00:01
Zahrie Gashi Idrizi

"Sot u bënë nëntë muaj që ti humbe betejën me kancer, e ne humbëm njeriun më të vlefshëm të jetës, Nënën/Bashkëshorten.

Që nga shkuarja e jote në amshim, çdo ditë që kalon e rritë dhimbjen dhe mallin për ty.

Ne të humbëm nga afër, por e dimë që kemi një engjëll mbrojtës në qiell!

Te përkujtojnë me dhimbje te pa përshkruar: Bashkëshorti Sinani, vajzat Qëndresa dhe Hasimja si dhe djali Qëndrimi nga Belgjika!

Pushofsh ne Paqe Engjëlli jonë!

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat