Fitore Adem Goca

Perkujtime

E enjte, 25 shkurt 2021

Fitore Adem Goca

Më: 24 gusht 2020 Në ora: 12:08
Fitore Adem Goca

Shumë vështirë qenka te shkruajmë përkujtim për Ty, ashtu siç është e vështirë të pajtohemi më mungesën tënde.

Me dhimbje në zemër dhe lot në sy i mbajmë kujtimet më të bukura për Ty.

Bujaria dhe fisnikëria jote ishte udhërrëfyesi ynë.

Dhembja nuk shprehet as me fjalë as me lot. Është e thellë në shpirtin tonë. Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, ndërsa kujtimi dhe malli do të jenë pjesë e jetës sonë.

Të përkujtojnë nëna Emine, vëllezërit Milaimi me bashkëshorten Shqiponjën dhe Mentori me bashkëshorten Juliana, motra Fatlumja, axhallarët Azemi, Ibrahimi, Agimi, Sahiti, Kemajli dhe hallat Mevludja, Sylbija, Ajnishahi e Halidja nga Zaskoku i Ferizajt.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat