Roza Nreca Paloka

Perkujtime

E enjte, 25 shkurt 2021

Roza Nreca Paloka

Më: 18 shtator 2020 Në ora: 00:01
Roza Nreca Paloka

Sot u bënë një vit prej që u ndave nga ne duke na lënë të pikëlluar e me lot në sy, Roza.

Të përkujtojnë me mall: Bashkëshorti: Marki, fëmijët: Astriti, Arlinda dhe Ardiana nga Esslingeni i Gjermanisë.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat