Isuf Tahir Feraj

Perkujtime

E premte, 30 tetor 2020

Isuf Tahir Feraj

Më: 15 shtator 2020 Në ora: 00:01
Isuf Tahir Feraj

Sa vështirë e kemi sot të shkruajmë përkujtim për ty. Dashuria, dhimbja dhe malli për ty mbesin gjithmonë në zemrat tona. Bujaria, burrnia dhe humaniteti yt na bëjnë shumë me fat se të patëm ty bab!

Gjithmonë do të jesh shembull i jonë i dashuri bab.

Me mall te kujtojmë: Bashkëshortja Time, Djemtë: Hasim dhe Sokol, Vajzat: Valbone, Violeta, Mimoza.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat