Ibrahim (Gjemë) Koci

Perkujtime

E diel, 28 shkurt 2021

Ibrahim (Gjemë) Koci

Më: 14 tetor 2020 Në ora: 00:01
Ibrahim (Gjemë) Koci

Sot u bënë 11 vite pa ty, 11 vite kujtime me plot dhimbje në zemrat tona, me plot mall të pashuar për mungesën tënde. Brahim u largove nga kjo botë, por asnjëherë nga jeta jonë, Kujtimet për ty i kemi shoqëruese në çdo përjetim. Të vështira e plot dhimbje ishin këto vite pa ty, dhe të gjitha të nesërmet që do të na mbushin me mallin për ty.

Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë. Ndërsa kujtimi për ty do të jetë pjesë e jetës tonë përgjithmonë.

E perkujtonë: Vllau Zenun Koci me Familje nga Gjermanija si dhe Nëna Sabrija, Vllau Regjepi me Familje, Motrat dhe mbarë Familja Koci nga Ramoci (Gjakovë).

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat