Rabë Geci

Perkujtime

E diel, 28 shkurt 2021

Rabë Geci

Më: 16 tetor 2020 Në ora: 13:56
Rabë Geci

U bënë tri vite pa ty nëna Rabë, malli dhe pikëllimi për ty sa vjen dhe rritet.

Ke qenë një udhërrëfyese për ne, na ke rritur me mund dhe sakrificë, ti ke qenë dhe je një engjëll i vërtetë për ne që na ndjek ne çdo hap të jetës sonë.

Fjalët tua të ëmbla do të mbesin gjithmonë në zemrat tona e shtrenjta ime Nënë.

Pusho në Parajsë, në vendin e engjëjve, në vendin tënd engjëllushe-Nëna Rabë.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat