Adile Cakolli-Bytyçi

Perkujtime

E mërkurë, 14 prill 2021

Adile Cakolli-Bytyçi

Më: 21 nëntor 2020 Në ora: 00:00
Adile Cakolli-Bytyçi

Mungesa është e papërshkrueshme. Nanë, Gjyshe përgjithmonë mbetësh ne zemrat tona.

Mbesat nipat, stërmbesat stërnipat flasin dhe të përkojtojnë sot edhe pse disa prej tyre nuk te kanë njohur. Ishe dashuria, lumturia dhe  bëmirëse jo vetëm për familjen  por edhe për gjithë rrethin familjar e më larg.

Këshillat, urtësia, mençuria e sinqeriteti ishin virtytet e tua që ne sot na bëjnë që të jemi krenarë Nanë, Gjyshja jonë e dashur.

Të përkujtojnë me mall dhe shumë respekt: Familja në Kosovë dhe në Francë.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat