Prof. ARIF (Sylejman) KRYEZIU

Perkujtime

E mërkurë, 14 prill 2021

Prof. ARIF (Sylejman) KRYEZIU

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 00:00
Prof. ARIF (Sylejman) KRYEZIU

Jetojmë me kujtimet dhe mallin për ty që do të na shoqërojnë përherë.

Të përkujtojnë:

Bashkëshortja Mehrija, me vajzat, djemtë, rejat, mbesat e nipat dhe e gjithë familja Kryeziu.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat