Edmond (Kamer) Elezaj - Bota Sot
Edmond (Kamer) Elezaj

Perkujtime

E martë, 22 janar 2019

Edmond (Kamer) Elezaj

Më: 13 janar 2018 Në ora: 00:20
Edmond (Kamer) Elezaj

Sot me 14.01.2018 u bënë shtatë vite pa ty EDI.

Vështirë e kam të shkruaj përkujtimin për ty. E hershme dhe e rend ishte për të gjithë që ike në kohën ma të bukur të jetës. Dhimbja dhe malli për TY nuk shprehen as me fjalë e as me lot. Mungesën tënde e ndien i madh e i vogël, por ti ishe dhe do te mbetesh gjithmonë në zemrat tona.

Të përkujtojmë me mall: Halla Gjylshahi me bashkëshortin Zymerin, djali Islami me nusen Fitoren, vajzat Vjollca, Belkizja, Shpresa, Albesa, Agimja  dhe mbare familja Berisha nga Gjermania.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera