Edmond (Kamer) Elezaj - Bota Sot
Edmond (Kamer) Elezaj

Perkujtime

E hënë, 10 dhjetor 2018

Edmond (Kamer) Elezaj

Më: 15 janar 2018 Në ora: 00:12
Edmond (Kamer) Elezaj

Më 14.01.2018  u bënë 7 vite pa më të dashurin tonë

Thonë se koha shëron plagët , por neve veç sa na shtohet malli .

Mungesa jote është e rëndë.

Ti ishe dhe do të jesh më i shtrenjti ynë , Oh  Oh na mungon shumë , shumë ..

Por mungesën tënde bashkëshortja dhe dy djemtë e tu po na ngushëllojnë.

 

Të kujtojnë përjetë:    Prindërit Kameri dhe Mernija

                                      Bashkëshortja  Marina ,

                                      Djemtë Iliri dhe Luani , 

                                      Vëllezërit Ertoni dhe Fatosi ,

                                      Motrat Marigona , Mimoza dhe Fatimja me familje.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera