Merita (Qazim) Shatri - Bota Sot
Merita (Qazim) Shatri

Perkujtime

E enjte, 13 dhjetor 2018

Merita (Qazim) Shatri

Më: 17 janar 2018 Në ora: 00:48
Merita (Qazim) Shatri

Sa ngadalë po ecën uji nën urë pa Ty Merita jonë. 

S'do të harrojmë kurrë. Vitet, muajt dhe ditët po shkojnë e kujtimi dhe dhimbja për Ty vetëm po shtohet.  

Me mallë të kujtojnë prindërit: Qazimi e Zoja, vëllezërit Mentori me bashkëshorten Sabërnazen dhe fëmijët Albini, Albijoni, dhe Merita e vogël që e bartë emrin tënd, vëllau Meridoni, Mirlindi dhe motra Mirlinda me familje.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera