Mehmet Kastrati - Bota Sot
Mehmet Kastrati

Perkujtime

E martë, 11 dhjetor 2018

Mehmet Kastrati

Më: 19 janar 2018 Në ora: 00:30
Mehmet Kastrati

Baca jonë ma i miri. Kaluan plot 16 vite që na humbi lumturia që kishim me ty.

Nuk është e lehtë të marrësh lapsin e të shkruash ca rreshta mall dhe dhimbje kemi per ty.

Na mungojnë fjalët e ëmbla dhe të urta me të cilat të na këshillojsh si është më së miri.

Lotët nuk kanë të ndalur, por gjithmonë do të krenohem qe pata një Babë fisnik dhe bujar. Puna, vepra dhe fjalët tua do të mbesin gjithmonë udhërrëfim për ne.

Te duam shumë.

Me mall te pashuar te perkujtomë: Djali yt  Avnija me bashkëshorten Arjeta fëmijet Alisa, Adnan edhe Aurela. Gruja Adija.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera