Valdet Muriqi - Bota Sot
Valdet Muriqi

Perkujtime

E martë, 11 dhjetor 2018

Valdet Muriqi

Më: 19 janar 2018 Në ora: 00:34
Valdet Muriqi

I deshe engjëjt, por të tradhtuan, të ndanë nga ne, nuk të lanë të jetosh jetën që aq shumë e deshe.
Nuk ka fjalë që përshkruan dhimbjen e madhe që kemi për ty. Ishe dhe do të mbetesh i dashur për të gjithë ne. 
Sot të kujtojmë me mall dhe ngushëllojmë njëri-tjetrin se një ditë do të takohemi të gjithë në amshim.

Me mall: Vëllezërit: Skenderi dhe Xhevdeti (Leka New York),bashkeshortja Arbresha ,djemte Arberi e Valdeti,motrat Hasimja e Ziza, nipi Visari, e Blendi  dhe mbarë familja e gjerë Muriqi.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera