Lulzim Kosumi - Bota Sot
Lulzim Kosumi

Perkujtime

E hënë, 10 dhjetor 2018

Lulzim Kosumi

Më: 20 janar 2018 Në ora: 00:11
Lulzim Kosumi

Sot me 20 janar bëhen 6 vite pa më të dashurin tonë

Vitet po kalojnë  e malli për TY nuk shuhet nga zemrat tona.
Je i pavdekshëm për ne, na mungon shumë gjithmonë do të krenohemi me virtytet dhe mirësinë e bujarin tënde.
Je i përjetshëm në zemrat e babit, nënës, vëllait e motrës.

Me shumë mall të kujtojnë: babi Abazi, nëna Nazmija, vëllai Lavdimi, motra Leonora me fëmijët e vet, Lendita me bashkëshortin Fita dhe vajzat e saj.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera