Sokol (Halil) Berisha Quni - Bota Sot
Sokol (Halil) Berisha Quni

Perkujtime

E enjte, 13 dhjetor 2018

Sokol (Halil) Berisha Quni

Më: 24 janar 2018 Në ora: 00:34
Sokol (Halil) Berisha Quni

Gjithçka që dimë është se zemrat tona ndjejnë dhembje për ty.

Sot dita e zymtë e 24 janarit të ndau nga ne por gjithmonë je në zemrat tona i paharruar.  Dhimbja nuk shprehet as me fjalë e as me lotë, ajo qëndron thelleë në brendësinë e shpirtit. Do jesh gjithmonë në zemrat tona

Të përkujtojnë me shumë mallë: Bashkëshortja Mahija, djali Albioni, vajzat Alberina, Albina dhe Ardita, Biennë (Zvicër) - Pejë (Kosovë).

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera