Valbona (Gashi) Krasniqi - Bota Sot
Valbona (Gashi) Krasniqi

Perkujtime

E enjte, 13 dhjetor 2018

Valbona (Gashi) Krasniqi

Më: 17 mars 2018 Në ora: 00:45
Valbona (Gashi) Krasniqi

5 vite pa motrën time 

Motër, sa shpejtë kaluan 5 vite pa të parë.

Mëngjesin e 17 Marsit nuk do e harroj kurrë , kur morëm lajmin e hidhur se  Ti ndërrove jetë.

Ike e re , në kohën më të mirë të jetës.

Ishe e dashur dhe gjithmonë me vullnet për të jetuar.

Sa shumë më mungon dhe mundohem të jem e fortë .

Të kujtojmë vazhdimisht me shumë mallë dhe dashuri me fëmijët e mi.

Të qoftë i lehtë dheu i Kosovës.

Me mallë të përkujtojmë : Motra Xufa me bashkëshortin Tafilin, vajzat Enisa, Ersa, Djali Eduarti.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera