Kumrije Sukaj Nikqi & Arza Novaj Sukaj & Alerta Sami Sukaj - Bota Sot
Kumrije Sukaj Nikqi & Arza Novaj Sukaj & Alerta Sami Sukaj

Perkujtime

E enjte, 13 dhjetor 2018

Kumrije Sukaj Nikqi & Arza Novaj Sukaj & Alerta Sami Sukaj

Më: 19 mars 2018 Në ora: 00:21
Kumrije Sukaj Nikqi & Arza Novaj Sukaj & Alerta Sami Sukaj

Më 19.03.2018 u bënë 30 ditë qe s‘ju kemi afër fizikisht.

Ditët po kalojnë , e nuk e zbehin dot respektin, dashurinë dhe mallin për Ju.

Dhimbja jonë që kemi nga humbja juaj çdo ditë për neve është si dita e parë.

Kjo dhembje nuk largohet asnjëherë.

Mungesa juaj na vret, por ju tashmë keni shtëpi parajsën, pavarësisht kohës që kalon jeni në zemrat tona.

Me mall ju përkujtojnë: Shpetimi me bashkëshorten Adelinen.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera