Isuf (Sylë) Nimanaj - Bota Sot
Isuf (Sylë) Nimanaj

Perkujtime

E premte, 18 janar 2019

Isuf (Sylë) Nimanaj

Më: 7 prill 2018 Në ora: 00:04
Isuf (Sylë) Nimanaj

Njëzet vite pa ty Bacaloki jonë

 E madhe është krenaria që të patëm, po më e madhe është dhimbja që të humbëm atëherë kur më së shumti na u dashte të t’kemi pranë.

Ishe simbol i virtyteve dhe i fisnikërisë për gjithë ata që paten rastin të të njohin, e malli dhe kujtimi për ty o Baba jonë gjithmonë është pjesë e jetës sonë.

Me dhimbje të përkujtojmë: bashkëshortja Hasija, djali Iliri, vajzat, rejat dhe të gjithë nipat  e  mbesat dhe e mbarë familja NIMANAJ.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera