Dervish (Syl) Duraj - Bota Sot
Dervish (Syl) Duraj

Perkujtime

E premte, 18 janar 2019

Dervish (Syl) Duraj

Më: 17 prill 2018 Në ora: 00:10
Dervish (Syl) Duraj

Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, ndërsa bujaria dhe veprat do të jenë pjesë e jetës sonë.

Ne u ndamë fizikisht , por çdo sekondë je i pranishëm tek ne, në secilin fragment të jetës sonë.

Me dashuri, respekt dhe shumë mallë e ruajmë kujtimin për Ty.

Dritë të pastë shpirti BABË!

E përkujtojnë: Djemtë Qerimi, Hashimi, Dauti e Avdiu, Vajzat Naxhia e Bukuria, si dhe nipat e mbesat nga fshati Mazrek - Has, me vendbanim në Prishtinë.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera