Kreshnik Rama - Bota Sot
Kreshnik Rama

Perkujtime

E premte, 18 janar 2019

Kreshnik Rama

Më: 21 prill 2018 Në ora: 00:33
Kreshnik Rama

Sot 11- Vite pa ty Kreshnik

Niki i Hallës, kur unë shkoj për vizitë, i zbrazur është vendi yt, e zbrazur është shtëpia por fjalët dhe sjelljet tua janë të pranishme kudo. Edhe pse nuk jemi bashke, Ti je pjesë e jetës tonë që do të jetosh gjithmonë në.

Me lot ne sy të kujton: Halla Ajna me Bashkëshortin Isa Gjoshi, me fëmijët Merita, Melia, Fana, Filloreta, Blerta, Besforti, Bledari.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera